Jak przebiega zabieg Black Doll laserem Fotona?

Popularność zabiegu wynika także z tego, że jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, a jednocześnie przynosi doskonałe efekty. Skórę twarzy pokrywa się profesjonalną pastą węglową, a następnie naświetla laserem. Dzięki temu drobinki węgla mają szansę wniknąć wgłąb skóry i w połączeniu z działaniem lasera usunąć najdrobniejsze zanieczyszczenia. W zależności od stanu cery zabieg można powtarzać do uzyskania satysfakcjonujących efektów. W Instytucie Kosmetyki Emilux znajdziemy ofertę ich zestawów w bardzo korzystnych cenach.

Black Doll laserowy peeling węglowy – efekty

Wskazaniem do zabiegu są między innymi zaskórniki, grudki i krostki, jak również wszelkie zmiany skórne towarzyszące różnym odmianom trądziku. Mogą z niego skorzystać także osoby zmagające się z rozszerzonymi porami, nadmiernym wydzielaniem sebum oraz ziemistą skórą, szorstką w dotyku. Black Doll to zabieg, który pozwala dogłębnie oczyścić cerę, zwęzić jej pory, przywrócić jej piękny koloryt, usunąć zrogowaciały naskórek, a także uczynić ją gładszą. Co więcej, oznaki starzenia stają się mniej widoczne.

Laserowy peeling węglowy – cena

W Instytucie Kosmetyki Emilux zabiegowi można poddać skórę twarzy, szyi, a także dekoltu – w zależności od potrzeb. Klienci mogą skorzystać z wygodnych zestawów 4 zabiegów na dany obszar w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Taka ilość zabiegów, regularnie powtarzanych, przynosi najlepsze oraz najtrwalsze efekty i jest chętnie wybieraną opcją. Laserowy peeling węglowy Black Doll to przystępna cenowo szansa na nieinwazyjną poprawę kondycji skóry i przywrócenie jej młodego wyglądu.